Doposażenie „Zielonej klasy” przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce w ławki i tablicę edukacyjną

Autor pomysłu:
Mieszkańcy gminy Wielka Nieszawka
Status:
projekt w głosowaniu
Szacowany koszt:
5 000 zł
Lokalizacja:
Wielka Nieszawka
Poparcie pomysłu: 0
Projekt dotyczy doposażenia „Zielonej klasy”klasy” przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w ławki i tablicę edukacją. Planuje się: 1. Zakupienie 5 sztuk ławek wykonanych z połowizny bala drewna iglastego o konstrukcji zwartej i masywnej o szerokości około 35/40 cm, długości całkowitej – około 2/2,10, zabezpieczonego środkiem ochronnym do impregnacji zewnętrznej drewna przed działaniem wilgoci, promieniowaniem UV, szkodnikami, grzybami czy sinizną. 2. Zakupienie tablicy edukacyjnej drewnianej – „Leśna układanka – Drzewa naszych lasów”, zabezpieczonej środkiem ochronnym do impregnacji zewnętrznej drewna. W kwietniu 2019 roku przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce została otwarta „Zielona klasa”, w której nauczyciele prowadzą dla uczniów zajęcia edukacyjno-wychowawcze oraz rekreacyjne. Brak ławek powoduje, iż miejsce to nie jest w pełni wykorzystane. Doposażenie „Zielonej klasy” w ławki jako niezbędnych mebli do pracy i wypoczynku
3
przyczyniłoby się do efektywnego wykorzystania tego miejsca przez uczniów i nauczycieli. Tablica edukacyjna „Leśna układanka – Drzewa naszych lasów” to drewniany przyrząd edukacyjny służący do nauki poprzez zabawę. Rozwija umiejętności logicznego myślenia, kreatywność i motorykę ucznia. Jest idealny do wykorzystania na terenie „Zielonej klasy” jako pomoc edukacyjna do nauczania treści przyrodniczych. Planowane działania dotyczące doposażenia „Zielonej klasy” wynikają z potrzeb zgłaszanych przez uczniów, rodziców oraz z zaobserwowanych przez nauczycieli.
Typ pomysłu:
edukacja
Dla kogo:
dzieci

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Gminy Wielka Nieszawka

Lokalizacja: ul. Toruńska 12, 87-165 Wielka Nieszawka Telefon 56 678 10 93

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości