Ciąg pieszo-rowerowy

Autor pomysłu:
witam73@gmail.com
Status:
pomysł
Szacowany koszt:
450 000 zł
Lokalizacja:
Szczecin, Łukasińskiego 49A
Poparcie pomysłu: 44
Połączenie niedokończonego odcinka chodnika wraz z ścieżką rowerową od Ronda Powstańców Warszawskich do pętli Łukasińskiego Ogrody, wraz z wyremontowaniem zatoki autobusowej z bezpiecznym ciągiem komunikacyjnym dla pieszych.
Oświetlenie tego odcinka do rogatek m.Szczecin, remont przystanków autobusowych w liczbie 2.

Nadrzędnym celem jest poprawa bezpieczeństwa mieszkańców ulicy Waleriana Łukasińskiego, osiedla Wilejki /25 rodzin/ , działkowiczów należących do dwóch stowarzyszeń działkowiczów, dzieci uczęszczających do szkoły i osób starszych, które poruszają się po drogach o wzmożonym natężeniu ruchu drogowego, bez jakiegokolwiek pobocza i oświetlenia.

Korzyścią będzie połączenie ciągów komunikacyjnych już zrealizowanych łączących m.Szczecin z m.Mierzyn i m. Bezrzecze. Dodatkowo brak regularnych kursów linii autobusowej 74 powoduje w większym stopniu zagrożenie bezpieczeństwa życia mieszkańców.
Typ pomysłu:
bezpieczeństwo
Dla kogo:
mieszkańcy całego miasta / całej gminy, mieszkańcy dzielnicy, piesi, rowerzyści, seniorzy, uczniowie

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miasta Szczecin

Lokalizacja: Pl.Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin Telefon 914245000

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości