Sopockie Błonia - dalsza rewitalizacja

Autor pomysłu:
mieszkańcy Sopotu
Status:
zrealizowany
Lokalizacja:
Sopot, ul. Bitwy pod Płowcami/ Polna
Poparcie pomysłu: 1
Projekt nr 5.
Od kilku lat miejsce to jest wzorem udanej rewitalizacji i staje się ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu dla mieszkańców Sopotu. Wciąż jednak jest wiele do zrobienia. Ze względu na specyfikę terenu (ujęcia wody, zniszczona skarpa), wiele prac wymaga sporych nakładów finansowych. Warto dokończyć rozpoczęty przed kilkoma laty projekt, aby mieszkańcy mogli w pełni cieszyć się potencjałem tego terenu.

Sporą wartością jest modelowy program wykorzystania Szkoły Drugiej Szansy Caritas Archidiecezji Gdańskiej w pracach rewitalizacyjnych. Zgłaszane przez kolejnych aktywnych mieszkańców pomysły na wykorzystanie tego terenu, świadczą o dużym zainteresowaniu sopocian tym projektem.

Zapewnienie wsparcia finansowego dla dalszej odnowy terenów Sopockich Błoni zostało umieszczone w projektach ogólnomiejskich .
Typ pomysłu:
zieleń
Dla kogo:
mieszkańcy całego miasta / całej gminy

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miasta Sopotu

Lokalizacja: ul. Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot Telefon 58 52013751

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości