Cykl pikników integracyjnych dla mieszkańców Sochaczewa

Autor pomysłu:
Marek Kosieradzki
Status:
realizowany
Szacowany koszt:
50 000 zł
Lokalizacja:
Sochaczew, ul. Żwirki i Wigury, ul. Kozubowskiego, al. 600-lecia (Trojanów), ul. Fabryczna, ul. Grunwaldzka, ul. Chabrowa, al. 600-lecia (ogródek jordanowski)
Poparcie pomysłu: 0
Przedsięwzięcie polega na zorganizowaniu podczas przyszłorocznych wakacji pikników na terenie miejskich placów zabaw: ul. Żwirki i Wigury, ul. Kozubowskiego, al. 600-lecia (Trojanów), ul. Fabryczna, ul. Grunwaldzka, ul. Chabrowa, al. 600-lecia (ogródek jordanowski). W każdym z tych miejsc miałyby się odbyć w okresie letnim po dwie, trzy imprezy. Podczas nich organizowane będą gry, zabawy dla dzieci i dorosłych, konkursy z nagrodami, dyskoteka na powietrzu, przedstawienia dla dzieci. Podczas spotkań planuje się również edukować uczestników w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Typ pomysłu:
relaks w mieście
Dla kogo:
mieszkańcy całego miasta / całej gminy

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miasta Sochaczew

Lokalizacja: ul. 1go Maja 16, 96-500 Sochaczew Telefon +48 46 862-22-35

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości