W trosce o dzikie zwierzęta - bezpłatna pomoc lekarsko-weterynaryjna dla dzikich zwierząt

Autor pomysłu:
Status:
realizowany
Szacowany koszt:
40 000 zł
Lokalizacja:
Słupsk
Poparcie pomysłu: 1
Główny i najważniejszy cel tego przedsięwzięcia to Pokrycie kosztów opieki lekarsko-weterynaryjnej, kosztów rehabilitacji oraz kosztów utrzymania zwierząt do momentu przywrócenia ich do życia na wolności.

Co zrobić, jeśli znajdziemy dzikie zwierzę potrzebujące pomocy? Co trzeba zrobić, gdzie oddać takie zwierzę, ile trzeba będzie zapłacić za udzielenie pomocy w lecznicy weterynaryjnej?

Realizacja tego zadania rozwiązuje ten problem
- Wielu mieszkańców chce pomóc zwierzęciu, ale po zabraniu z miejsca wypadku, z miejsca znalezienia robi się problem - podkreślają pomysłodawcy. - Nikt nie chce przyjąć dzikich zwierząt i tak naprawdę mieszkaniec naszego miasta pozostawiony jest sam sobie, a do tego musi ponieść koszty w lecznicy weterynaryjnej tylko za to, że chciał pomóc.

W podobnej sytuacji jest też straż miejska, schronisko dla zwierząt i policja. Miasto Słupsk jest jednym z nielicznych miast w Polsce, gdzie nie ma takich bezpłatnych punktów w mieście. Ten projekt może to zmienić.
Typ pomysłu:
profilaktyka
Dla kogo:
mieszkańcy całego miasta / całej gminy

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miejski w Słupsku

Lokalizacja: Pl. Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk Telefon 59 84 88 300

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości