Rewitalizacja terenu wokół Stawku Łabędziego

Autor pomysłu:
Jan Kowalski
Status:
realizowany
Szacowany koszt:
300 000 zł
Lokalizacja:
Słupsk, Stawek Łabędzi
Poparcie pomysłu: 3
Cel jest prosty, przywrócić i uatrakcyjnić mieszkańcom miasta jeden z piękniejszych terenów wypoczynkowo rekreacyjnych w Słupsku. Teren Stawku Łabędziego od lat pozostaje zapomniany, jest nieatrakcyjny i omijany. Dzięki budżetowi obywatelskiemu może stać się alternatywą na aktywne i lepsze spędzanie czasu wolnego. Chodzi o stworzenie tak na prawdę pierwszego miejsca spotkań przyjaznego rodzinom umożliwiającego wypoczynek i rekreację w samym sercu miasta.

W tym celu konieczna jest nie tylko wymiana nawierzchni chodników i ławek z koszami. Również utworzenie ogólnodostępnej strefy do grillowania i strefy sportowej z przyrządami do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Plan zakłada też powstanie strefy wypoczynkowej czyli tak zwanej strefy chillout z poduchami i leżakami. Skorzystać mają też dzieci, bo powstać ma specjalny plac z piaskownicą, huśtawkami. Co ważne, Stawek Łabędzi będzie online, bo na całej jego terenie przewidziano darmowe WI - FI.
Typ pomysłu:
infrastruktura i architektura
Dla kogo:
mieszkańcy całego miasta / całej gminy

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miejski w Słupsku

Lokalizacja: Pl. Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk Telefon 59 84 88 300

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości