Garden Party u Karola

Autor pomysłu:
Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. Wojciecha Kilara
Status:
realizowany
Szacowany koszt:
24 400 zł
Lokalizacja:
Słupsk, Park imienia J. Waldorfa
Poparcie pomysłu: 2
Garden party u Karola 2 to cykl koncertów przed pomnikiem Karola Szymanowskiego w Parku im. Waldorffa, które odbędą się latem 2017r. od lipca do pierwszych dni września. Na małej estradzie, usytuowanej na tym samym poziomie co pomnik kompozytora, w niedzielne południe występować będą soliści i zespoły muzyczne. Przewiduje się prezentację ośmiu wykonawców reprezentujących różne rodzaje, gatunki i style muzyczne. Będą to artyści ze Słupska, regionu i kraju.

Ci ostatni koncertujący lub przebywający aktualnie na Wybrzeżu, dzięki czemu koszt ich występu będzie niższy niż zwykle. Aby zrealizować w sposób profesjonalny poszczególne występy konieczne będzie wypożyczenie podestów, aparatury nagłaśniającej oraz agregatu prądotwórczego ( lub pobór mocy ze skrzynek energetycznych znajdujących się w parku w przypadku zespołów „elektrycznych”). Trzeba będzie także zapewnić zadaszone i osłonięte miejsce w przypadku gorszej pogody ( wypożyczony pawilon ogrodowy) oraz lekkie krzesła ( najlepiej plastykowe) dla publiczności. Przewiduje się także udział prowadzących koncerty, którzy przybliżą wykonawców oraz ich repertuar. W promocji poszczególnych koncertów cyklu pomogą wydrukowane materiały reklamowe: ulotki z programem i informacjami o artystach oraz afisze. Będą one dystrybuowane przez wolontariuszy na terenie miasta ( placówki kulturalne, instytucje publiczne, informacja turystyczna, biura podróży, hotele itp.).

Afisze z datami koncertów i wykonawcami zostaną wyeksponowane na słupach ogłoszeniowych z odpowiednim wyprzedzeniem. Po wykonaniu każdego programu konieczne będzie sporządzenie listy utworów chronionych i zgłoszenie ich do ZAiKS-u ( ochrona praw autorskich). Projekt był realizowany w ramach wcześniejszej edycji budżetu obywatleskiego.
Typ pomysłu:
kultura
Dla kogo:
mieszkańcy dzielnicy, mieszkańcy całego miasta / całej gminy, osoby niepełnosprawne, kobiety, dzieci

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miejski w Słupsku

Lokalizacja: Pl. Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk Telefon 59 84 88 300

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości