Budowa parku rekreacyjno – sportowego im. Witkacego

Autor pomysłu:
Bogusław Dobkowski
Status:
realizowany
Szacowany koszt:
300 000 zł
Lokalizacja:
Słupsk, Plac zabaw 11. Listopada, Kazimierza Frąckowskiego 5, 76-200 Słupsk
Poparcie pomysłu: 0
Ten park istnieje w zasadzie tylko dzięki głosom i funduszom pozyskanym dzięki budżetowi obywatelskiemu. W ubiegłym roku wykonano część alejek i plac, który cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci z całego osiedla i okolicy. Alejki służą bezpiecznej jeździe na rowerkach, deskach i rolkach. Ułatwiają też dojście do przystanku przy pętli autobusowej i zachodniej części osiedla Niepodległości. W najbliższych planach jest wykonanie bezpiecznego zejście po skarpie do istniejącego przejścia przez dwupasmową ulicę 11 Listopada.

Potrzeba i chęci na kolejne jego elementy parku są, a kształt zmian przewidziane są w dokumentacji technicznej, która została już skonsultowana. Istotnym nowym elementem jest boisko tenisa, siatkówka o bezpiecznej nawierzchni poliuretanowej, co uzupełni istniejący już na tym terenie plac zabaw i budowane w bieżącym roku boisko do piłki nożnej o nawierzchni ze sztucznej trawy. Tego typu obiektów jest w Słupsku zbyt mało, a w największym w mieście na osiedlu Niepodległości o pełnych wymiarach i takiej nawierzchni nie ma wcale.
Typ pomysłu:
infrastruktura i architektura
Dla kogo:
dzieci, kobiety, mieszkańcy dzielnicy, mieszkańcy całego miasta / całej gminy

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miejski w Słupsku

Lokalizacja: Pl. Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk Telefon 59 84 88 300

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości