Budowa i wyposażenie placu zabaw przy Żłobku nr 2.

Autor pomysłu:
Status:
realizowany
Szacowany koszt:
227 500 zł
Lokalizacja:
Słupsk, al. 3 Maja 78
Poparcie pomysłu: 1
W ramach projektu planuje się budowę oraz wyposażenie placu zabaw w następujący sprzęt:: Wieża z daszkiem, drabinką i zjeżdżalnia. Do tego karuzela, niewielki domek, sprężynowce, bocianie gniazdo i cały zestaw sprawnościowy. Tak wygląda lista sprzętów, które mają pojawić się na placu zabaw przy żłobku numer 2 w Słupsku.

Plac będzie podzielony na dwie części, pierwsza z przeznaczeniem dla najmłodszych dzieci, co ma to zapewnić ich bezpieczeństwo. Strefy zostaną oddzielone płotkiem, a w ramach inwestycji powstanie też osobne wejście na czy zyskają nie tylko dzieci ze żłobka ale i mieszkańcy Zatorza. Docelowo poza godzinami pracy żłobka, teren placu zabaw będzie ogólnodostępny dla mieszkańców osiedla, którzy będą mogli spędzać na świeżym powietrzu czas razem ze swoimi dziećmi. Zatem efekty realizacji projektu dotyczą nie tylko osób korzystających ze żłobka, a także dużej grupy słupszczan.

Jak podkreślają pomysłodawcy zadania modernizacja i budowa jest konieczna. Obecna infrastruktura społeczna żłobka zwyczajnie nie spełnienia podstawowej potrzeby uczęszczających tam dzieci.
Typ pomysłu:
infrastruktura i architektura
Dla kogo:
mieszkańcy dzielnicy, dzieci

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miejski w Słupsku

Lokalizacja: Pl. Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk Telefon 59 84 88 300

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości