Rodzinny Park Rozrywki w Krzepielowie

Autor pomysłu:
Krzysztof Łuciów/rada sołecka wsi
Status:
realizowany
Lokalizacja:
Sława
Poparcie pomysłu: 0
Rodzinny Park Rozrywki to miejsce we wsi Krzepielów, które wystartowało pierwszy raz w budżecie obywatelskim w 2016 roku. Z każdym rokiem park się rozwija.
Pierwsze prace na działce nr 381 zaczęły się 29 sierpnia 2016 roku. Tego dnia ciężki sprzęt przygotował plac pod wiercenie otworów na słupy ogrodzeniowe. Wszystko po to by założyć siłownię zewnętrzną, plac zabaw dla dzieci, którego nie posiada wieś oraz miejsce do wypoczynku dla seniorów. Ogrodzenie finansowane jest z funduszu sołeckiego.
W październiku 2017 roku została zamontowana brama z furtką przez firmę KASZTELAN z Krzydłowiczek. Przygotowano też ogrodzenie. Na wyrównanym terenie została zasiana trawa. Powstał nowy chodnik wzdłuż placu, który został sfinansowany przez wschowskie starostwo powiatowe. W 2018 roku po przetargu wyłoniona zostanie firma, która będzie montować plac zabaw z siłownią zewnętrzną.
Po głosowaniu w budżecie obywatelskim na 2018 rok rada sołecka podziękowała mieszkańcom za oddane głosy. – Jeśli trzeba to Krzepielów też może się zmobilizować! Podziękowania dla Magdalena Witek, Dorota Krawiec, Anna Łukasz Łuciów, Tomasz Hajduk, Urszula B, Piotr Jaroszewicz za poświęcenie czasu i zebranie głosów, opłaciło się – dziękowano na Facebooku.
Projekt startował w drugiej strefie (duże wsie)i zajął drugie miejsce – 477 głosów.
Typ pomysłu:
infrastruktura i architektura
Dla kogo:
mieszkańcy całego miasta / całej gminy

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miejski Sława

Lokalizacja: Henryka Pobożnego 10, 67-410 Sława Telefon 68 355 83 10

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości