Zakup urządzeń na plac zabaw w Przedszkolu nr 16

Autor pomysłu:
brak
Status:
realizowany
Lokalizacja:
Racibórz, ulica Brzeska 54
Poparcie pomysłu: 0
Aktualnie do przedszkola uczęszcza 50 dzieci, istniejący plac zabaw jest stary i zawiera bardzo mało urządzeń zabawowych - zjeżdżalnia, huśtawka, 3 sprężynki i ważka. Można zauważyć, że dla tylu przedszkolaków jest zbyt mały. Dzieci nie mają wystarczającej liczby urządzeń, aby mogły się swobodnie bawić. Planowana jest rozbudowa przedszkola oraz uruchomienie kolejnego oddziału, co za tym idzie zwiększenie liczby dzieci. Przygotowywany projekt rozbudowy zawiera zmianę lokalizacji placu zabaw, jednak nie starczy pieniędzy, aby go wystarczająco wyposażyć. Dlatego zdecydowaliśmy się złożyć projekt do budżetu obywatelskiego, który dotyczy zakupu dodatkowych urządzeń do istniejącego placu zabaw.
Przewiduje się następujący zakres prac do wykonania: wykonanie projektu (zlecono firmie Archidom w ramach przebudowy przedszkola), załatwienie stosownych pozwoleń, wykonanie demontażu aktualnie zainstalowanych urządzeń, zakup i montaż nowego urządzenia zabawowego (zgodnie z projektem) - przykładowe zdjęcia wraz z planem sytuacyjnym są dołączone do formularza. Zakup parasolów ogrodowych, które będą używane w trakcie zabaw dzieci, festynach, wysokich temperaturach.
Typ pomysłu:
infrastruktura i architektura
Dla kogo:
dzieci

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miasta Racibórz

Lokalizacja: ul. Króla Stefana Batorego 6, 47-400 Racibórz Telefon 327550600

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości