Remont ciągu pieszo - rowerowego od ul. Babickiej do ul. Odrodzenia

Autor pomysłu:
brak
Status:
odrzucony w gminie
Lokalizacja:
Racibórz, ul.Babicka/ul.Ogrodzenia
Poparcie pomysłu: 0
Głównym założeniem projektu jest remont istniejącego ciągu pieszo — rowerowego łączącego ulicę Babicką z ulicą Odrodzenia. Projekt obejmuje rozłożenie materiału frezowanego na działkach, które na dzień dzisiejszy służą wszystkim mieszkańcom, a które ze względu na ich stan w większej części roku nie są możliwe do eksploatacji. W porach deszczowych są ogromne dziury i kałuże, co powoduje że nie da się przejść, natomiast podczas suszy są tak ogromne koleiny, że przejście również jest mocno utrudnione. Największy problem mają rodzice z małymi dziećmi, którzy nie mają szans na przejście z wózkami.
Należy zauważyć, że wyremontowanie odcinka łączącego 2 części Markowic i wyłożenie sfrezowanym asfaltem, sprawi, że część Markowic do tej pory odłączona skutecznie od reszty dzielnicy, będzie mogła zostać jej częścią.
Istotnym jest fakt, że ten ciąg jest na chwilę obecną jedynym bezpiecznym przejściem łączącym dwie części Markowic.
Coraz więcej ludzi biega, jeździ na rowerach i spaceruje. Proponowany ciąg pieszo — rowerowy da mieszkańcom możliwość swobodnego przemieszczania się.
Typ pomysłu:
infrastruktura i architektura
Dla kogo:
mieszkańcy dzielnicy

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miasta Racibórz

Lokalizacja: ul. Króla Stefana Batorego 6, 47-400 Racibórz Telefon 327550600

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości