Nowy plac zabaw "Mieszko" przy ul. Żorskiej/Mysłowickiej

Autor pomysłu:
brak
Status:
realizowany
Lokalizacja:
Racibórz, ul.Żorska/Mysłowicka
Poparcie pomysłu: 0
Zaproponowany do realizacji projekt lokalny ma za zadanie służyć mieszkańcom osiedla i dzielnicy, którzy
w trosce o swoje dzieci chcą, aby pociechy aktywnie i bezpiecznie bawiły się na świeżym powietrzu. Obecny wygląd placu nie jest zadowalający i w ocenie mieszkańców wymaga zmian. Użytkowany od około 20 lat nie zapewnia bezpieczeństwa korzystającym. Dlatego, konieczne jest zdemontowanie wszystkich drewnianych oraz zniszczonych elementów placu i zastąpienie ich nowymi. Nasz osiedlowy plac zabaw postrzegany jest przez mieszkańców jako lokalny zasób i dobro wspólne, które ma wpływ na atrakcyjność osiedla, w tym szczególnie dla młodych rodzin z dziećmi. Cechą naszego placu zabaw jest dostępność i otwartość dla dzieci. Korzystanie z placu zawsze będzie bezpłatne i otwarte dla wszystkich dzieci.
Z placu zabaw będą korzystały także dzieci uczęszczające do pobliskiego przedszkola. W ocenie rodziców charakter placu zabaw nawiązujący do zamku powinien zostać utrzymany, a drewniana konstrukcja jest przyjazna dla środowiska oraz młodych ludzi. Kolejne remonty oraz wymiana pojedynczych elementów nie gwarantuje bezpieczeństwa naszym dzieciom.
Typ pomysłu:
infrastruktura i architektura
Dla kogo:
dzieci

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miasta Racibórz

Lokalizacja: ul. Króla Stefana Batorego 6, 47-400 Racibórz Telefon 327550600

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości