Modernizacja pomieszczeń remizy strażackiej w Raciborzu - Miedoni

Autor pomysłu:
brak
Status:
realizowany
Lokalizacja:
Racibórz, ul. Podmiejska
Poparcie pomysłu: 0
Pomieszczenia remizy OSP Miedonia służą organizowaniu wszelkich spotkań, imprez, uroczystości czy oficjalnych wizyt. W codziennym życiu mieszkańców służą integracji i dlatego powinny być funkcjonalne i przyjazne. Głównym celem projektu jest doposażenie przedmiotowego zaplecza w meble kuchenno - gastronomiczne służące strażakom, społeczności lokalnej oraz wszystkim instytucjom chcącym korzystać z pomieszczeń remizy.
Aktualnie świetlica nie posiada prawie żadnego wyposażenia, a meble są w złym stanie. W związku z tym propozycja zawiera m.in. stworzenie miejsca integracji młodzieży i dlatego chcemy ją wyposażyć w potrzebne gry edukacyjne, sprzęt sportowy, meble i sprzęt RTV, dzięki którym nasze dzieci będą mogły w świetlicy miło spędzać czas. Powyższa inicjatywa jest skierowana do wszystkich mieszkańców dzielnicy Miedonia a nie tylko członków OSP
Typ pomysłu:
infrastruktura i architektura
Dla kogo:
mieszkańcy dzielnicy

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miasta Racibórz

Lokalizacja: ul. Króla Stefana Batorego 6, 47-400 Racibórz Telefon 327550600

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości