Doposażenie placu rekreacyjnego oraz aneksu kuchennego OSP Racibórz - Brzezie

Autor pomysłu:
brak
Status:
realizowany
Lokalizacja:
Racibórz, ul. Bitwy Olzańskiej 28
Poparcie pomysłu: 0
OSP Racibórz - Brzezie obecnie jest w trakcie realizacji ubiegłorocznego Budżetu Obywatelskiego, w ramach którego wykonane zostanie brukowanie terenu sąsiadującego bezpośrednio z pomieszczeniami kuchennymi. Po jego zakończeniu możliwe będzie ustawienie na nim stołów i ławek piknikowych, do których potrzebne będą parasole dla zabezpieczenia ich przed deszczem oraz słońcem, co chcielibyśmy zrealizować w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego.
W ramach realizacji środków z ubiegłych edycji Budżetu Obywatelskiego nasza jednostka dokonała remontu i zakupu podstawowego wyposażenia kuchni znajdującej się w remizie OSP. Z powodu niewystarczających środków pieniężnych nie został zakupiony stół oraz regały na drobny sprzęt, co chcielibyśmy zrealizować w ramach powyższego projektu.
Typ pomysłu:
relaks w mieście
Dla kogo:
mieszkańcy całego miasta / całej gminy

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miasta Racibórz

Lokalizacja: ul. Króla Stefana Batorego 6, 47-400 Racibórz Telefon 327550600

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości