Biblioteka gier planszowych

Autor pomysłu:
brak
Status:
realizowany
Lokalizacja:
Racibórz, ul.Jana Kasprowicza 12
Poparcie pomysłu: 0
Projekt ma na celu doposażenie raciborskiej biblioteki w kilkadziesiąt tytułów gier planszowych oraz bezpłatne udostępnienie tych gier mieszkańcom Raciborza. Społeczność osób grających w gry planszowe w Raciborzu jest bardzo duża, co udowadnia liczna frekwencja na comiesięcznych spotkaniach Klubu Gier Planszowych w raciborskiej bibliotece. Ceny gier planszowych są często dość wysokie, zatem nie każdy może sobie pozwolić na sporą ich kolekcję. Dlatego projekt stanowi odpowiedź na potrzeby mieszkańców zapewniając dostęp do bezpłatnej wypożyczalni gie planszowych. Projekt zakłada także organizację I Raciborskiego Festiwalu Gier Planszowych dla wszystkich pasjonatów tej formy rozrywki.
Lista gier do zakupu została sporządzona po konsultacji ze społecznością osób grających w gry planszowe a także na podstawie rankingów popularności gier planszowych oraz własnych doświadczeń. Lista zawiera tytuły przeznaczone dla najmłodszych graczy, gry rodzinne i edukacyjne jak i bardziej zaawansowane tytuły.
Projekt dostępny będzie dla wszystkich mieszkańców Raciborza - wystarczy zapisać się do biblioteki i korzystać z wypożyczalni na podobnych zasadach jak przy wypożyczaniu książek.
Typ pomysłu:
edukacja
Dla kogo:
mieszkańcy całego miasta / całej gminy

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miasta Racibórz

Lokalizacja: ul. Króla Stefana Batorego 6, 47-400 Racibórz Telefon 327550600

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości