Przejścia dla pieszych przystosowane dla niepełnosprawnych i wózków dla dzieci w Pucku

Autor pomysłu:
mieszkańcy Pucka
Status:
zrealizowany
Szacowany koszt:
140 000 zł
Lokalizacja:
Puck, Majkowskiego, Nowy Świat, 1 Maja
Poparcie pomysłu: 0
Urząd Miasta w Pucku przystąpił do realizacji zadania w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017, polegającego na naprawie podjazdów dla osób niepełnosprawnych i wózków dla dzieci.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Miasto Puck zdecydowało o wykonaniu podobnych przejść dla pieszych dodatkowo przeznaczając środki na to zadanie.

Inwestycja będzie realizowana na następujących ulicach Pucka – ciąg pieszy ulic: od osiedla A. Majkowskiego poprzez Nowy Świat przez Męczenników Piaśnicy, 1-go Maja, 12-go Marca, Judyckiego oraz zjazd z chodnika pomiędzy blokami Nowy Świat 6 i 8 (łącznie 25 zjazdów).Koszt inwestycji to ok. 140 tys. zł, w tym 80 tys. zł. w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego, z kolei 60 tys. zł. to zadanie własne Miasta Puck.
Typ pomysłu:
bezpieczeństwo
Dla kogo:
mieszkańcy całego miasta / całej gminy

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miasta Puck

Lokalizacja: ul. 1 Maja 13, 84-100 Puck Telefon 58 673 05 00

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości