Nowe oblicze "Dzwonu Żbikowa"

Autor pomysłu:
Status:
realizowany
Szacowany koszt:
20 200 zł
Lokalizacja:
Pruszków
Poparcie pomysłu: 0
Czasopismo lokalne-parafialne wydawane społecznie, którego początki sięgają 1928 r. Z inicjatywy grupy osób ponownie jest wydawane od 1991r. Pismo o 90 letniej historii.

Chcemy, aby nowe oblicze Dzwonu Żbikowa dotarło do wszystkich domów w Żbikowie i nie tylko. Pragniemy zarazić wszystkich mieszkańców miasta naszym czasopismem.

Warto wiedzieć na bieżąco co dzieje się na terenie Żbikowa. Dzięki Budżetowi Obywatelskiemu mamy realną szansę, aby zrealizować ten cel.

Uzasadnienie realizacji projektu

Poprzez zwiększenie nakładu mamy realne szanse na dotarcie do większej liczby mieszkańców naszego miasta. Pragniemy, aby Dzwon Żbikowa znalazł się niemalże w każdej skrzynce pocztowej. Aktualnie czasopismo "Dzwon Żbikowa" wydawane jest bezpłatnie i tylko 10% w kolorze (aktualnie 2 strony w kolorze z 20 stron). Nowe oblicze czasopisma pozwoli na wydawanie go w całości w kolorze i w większej ilości stron. Planujemy, oprócz wydawanej wersji papierowej, uruchomienie wersji elektronicznej czasopisma "Dzwon Żbikowa".

Odbiorcy projektu i zrealizowanych działań

Projekt kierowany jest wszystkich grup wiekowych od najmłodszych czytelników do najstarszych parafii Żbikowskiej (Żbików, Bąki, Gąsin) oraz całego miasta Pruszkowa. Pismo to wzbogaci wiedzę o środowisku w którym żyjemy. Warto, aby pismo dotarło do każdego z nas.

Typ pomysłu:
kultura
Dla kogo:
mieszkańcy całego miasta / całej gminy

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miejski w Pruszkowie

Lokalizacja: ul. Kraszewskiego 14/16, 05-800 Pruszków Telefon 22 735 88 88

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości