Grawerowanie adresatki dla psów

Autor pomysłu:
Status:
odrzucony w głosowaniu
Lokalizacja:
Milanówek
Poparcie pomysłu: 1
Projekt zaadresowany jest do mieszkańców Milanówka, którzy są właścicielami psów. Jego celem jest zapewnienie tym osobom możliwości otrzymania bezpłatnej, grawerowanej adresatki dla psa, co równolegle do akcji chipowania psów w Milanówku jest jednym z najlepszych sposób zapobiegania bezdomności wśród zwierząt.

Każdy właściciel psa, będący mieszkańcem Milanówka, mógłby za pośrednictwem Urzędu Miasta Milanówka, najpierw w określonym terminie zgłosić chęć otrzymania takiej adresatki, podając dane, które maja się na niej znaleźć (telefon kontaktowy i ew. np. adres zamieszkania, imię psa), a następnie w innym określonym terminie odebrać taką adresatkę i przyczepić ją swojemu psu do obroży. Adresatki grawerowane byłyby ręcznie przy użyciu zakupionego (1 szt.) urządzenia do grawerowania. Proponowana ilość adresatek do zakupienia wraz z kółeczkami: 2000 szt.

Dodatkowo niniejsze przedsięwzięcie może zostać rozreklamowane wśród mieszkańców Milanówka poprzez wieszanie na tablicach informacyjnych plakatów formatu A3.
Typ pomysłu:
profilaktyka
Dla kogo:
zwierzęta, mieszkańcy całego miasta / całej gminy

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miasta Milanówka

Lokalizacja: ul. Kościuszki 45, 05-822 Milanówek Telefon 22 758 30 61

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości