Miechów. Rusza trzecia edycja budżetu obywatelskiego dla dorosłych i dla młodzieży

  • Dziennik Polski
Znamy harmonogram realizacji Budżetu Obywatelskiego dla Miechowa w 2018 roku. Ruszyła trzecia edycja tego przedsięwzięcia.

Barbara Ciryt

Na budżet obywatelski (nazywany BO), w którym swoje propozycje składają dorośli mieszkańcy miasta przeznaczona została kwota 180 tys. zł. Ponadto będzie jeszcze młodzieżowy budżet obywatelski (MBO), na który samorząd przeznaczy 20 tys. zł.

Przystępując do realizacji zadania powołano już zespół koordynujący. Od 23 marca do 5 kwietnia tego roku trawa składanie propozycji na formularzach zgłoszeniowych.

Kolejnym etapem w dniach 6-10 kwietnia będzie weryfikacja formalna zgłoszonych projektów. A 11 kwietnia należy się spodziewać ogłoszenia listy projektów dopuszczonych do głosowania i odrzuconych.

Informacje na temat tych projektów będą rozpowszechniane od 12 do 26 kwietnia. W tym czasie będzie także głosowanie nad wyborem zadań do realizacji.

Na 7 maja jest planowane ogłoszenie wyników z zatwierdzonymi projektami. Więcej informacji na stronie: https://miechow.budzet-obywatelski.org/

ZOBACZ KONIECZNIE:

Polub nas na Facebooku i bądź zawsze na bieżąco!

WIDEO: Smaczne mięso i wędliny na Wielkanoc

Źródło: Agencja Informacyjna Polska Press

Więcej na temat:

Widzisz problem?

Jeśli realizacja budżetu obywatelskiego budzi Twoje wątpliwości