Modernizacja przydrożnej figury, miejsca przy Kościele pw. NMP Wspomożenia Wiernych

Autor pomysłu:
mieszkańcy
Status:
realizowany
Szacowany koszt:
50 000 zł
Lokalizacja:
Miastko, Miastko, plac Jana Pawła II
Poparcie pomysłu: 0
Realizacja zadania obejmuje modernizację figury i miejsca wokół na terenie gminy, poprzez czyszczenie, uzupełnienie i odtworzenie ubytków, zabezpieczenie, malowanie, wykonanie nowych tablic, napisów, krzyży, ogrodzeń, rekultywacje terenu, oświetlenie i dojście.

Miejsca realizacji zadania to nie tylko miejsca określone jako sakralne, ale również jako historyczno-kulturalne. Miejsca otwarte dla osób z zewnątrz, turystów, badaczy historii, naukowców, osób świeckich w celu zapoznania się z historią i tradycją tych ziem. Niektóre obiekty wymagają modernizacji, są zaniedbane. Aby przywrócić im blask potrzebne są prace, które zapobiegną ich niszczeniu. Prace te przywrócą spójny styl i wygląd miejsc historycznych, promując region pod względem tożsamości. Poprawią również wizerunek miejsc, stając się tym samym stylową wizytówką miasta.
Typ pomysłu:
infrastruktura i architektura
Dla kogo:
mieszkańcy całego miasta / całej gminy

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miejski w Miastku

Lokalizacja: ul. Grunwaldzka 1, 77-200 Miastko Telefon 59 857 07 00

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości