Street Workout Osiedle Południe - wykonanie nawierzchni pod zestawem do ćwiczeń

Autor pomysłu:
mieszkańcy Malborka
Status:
pomysł
Szacowany koszt:
200 000 zł
Lokalizacja:
Malbork, Osiedle Południe w Malborku
Poparcie pomysłu: 0
Celem niniejszego zadania jest wykonanie nawierzchni z granulatu SRB pod całym zestawem do Street Workout znajdującym się na osiedlu południe pomiędzy placem zabaw, a boiskiem Orlik.

Nie jest to rozpoczęcie nowej inwestycji, a dokończenie już powstałego ze środków Urzędu Miasta kompleksu do ćwiczeń, który to cieszył się dużym poparciem ze strony mieszkańców
Najważniejszym celem realizacji tego zadania jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa podczas wykonywanych ćwiczeń czy akrobacji.

Nowa nawierzchnia zwiększy także komfort osób ćwiczących oraz lepsze i bardziej efektywne wykorzystanie zestawu chociażby mając na uwagę różne warunki pogodowe i tworzące się tam niesprzyjające warunki nawierzchni.

Street Workout jest dziedziną dość młodą , ale cieszącą się coraz większym zainteresowaniem wśród różnych grup wiekowych. Jest to ciekawy sposób spędzania czasu o charakterze sportowym. Daje możliwość indywidualnego rozwoju, jak również organizacji wspólnych treningów w grupach. Coraz częściej powszechne staje się organizowanie zawodów z tej dziedziny.
Wykonanie przez firmę tej nawierzchni zapewni jeszcze lepsze i bardziej efektywne wykorzystanie zestawu do ćwiczeń na świeżym powietrzu, mimo różniej i zmiennej aury pogodowej, a który już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem.


Typ pomysłu:
relaks w mieście
Dla kogo:
dzieci, rowerzyści, uczniowie

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miasta w Malborku

Lokalizacja: Plac Słowiański 5, 82-200 Malbork Telefon 55 629 04 00

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości