Zostań twarzą Lublina

  • Kurier Lubelski
Fundacja Absolwentów UMCS poszukuje kandydatów na Młodych Ambasadorów Lublina. Zostaną wyłonieni wśród uczniów i studentów.

DUN

Do projektu może zgłosić się każdy, kto studiuje lub uczy się w szkole ponadgimnazjalnej w Lublinie i posiada wyjątkowe osiągnięcia edukacyjne, naukowe, artystyczne czy sportowe. Spośród zgłoszonych kandydatur wyłonionych zostanie 40 laureatów, którzy otrzymają statuetkę i tytuł Młodego Ambasadora Lublina, a także certyfikat i gadżety. Sylwetki laureatów zostaną też umieszczone na wortalu edukacyjnym, na portalach społecznościowych prowadzonych przez Fundację, a także na łamach Kuriera Lubelskiego, który jest partnerem medialnym projektu. Wszystko to sprawi, że Młodzi Ambasadorzy zostaną dostrzeżeni przez mieszkańców miasta, naukowców czy przedsiębiorców.

Zwieńczeniem konkursu będzie plebiscyt przeprowadzony przez naszą redakcję, w ramach którego spośród 40 kandydatów czytelnicy wybiorą najciekawszą ich zdaniem postać.

Rekrutacja trwa do 29 października. Aby wziąć udział w Programie należy zapoznać się z regulaminem oraz zgłosić swój udział za pośrednictwem formularza dostępnego na wortalu edukacyjnym: www.lui.lublin.eu. Aplikację może uzupełnić sam kandydat lub szkoła/uczelnia, którą zgłosi swojego ucznia/studenta.

Celem projektu jest m.in. umożliwianie rozwoju potencjału oraz wymiany doświadczeń wśród młodych mieszkańców Lublina.

Projekt finansowany jest ze środków Miasta Lublin w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok.

Więcej na temat:

Widzisz problem?

Jeśli realizacja budżetu obywatelskiego budzi Twoje wątpliwości