Modernizacja wjazdu przy ul. Nowogordzkkiej 5 i Stacha Konwy 2

Autor pomysłu:
Joanna Bajkiewicz
Status:
realizowany
Szacowany koszt:
200 000 zł
Lokalizacja:
Łomża
Poparcie pomysłu: 0
Wjazd na teren blokowiska jest użytkowany przez wszystkich użytkowników ruchu drogowego, nie tylko mieszkańców pobliskich zabudowań. Wjazd znajduje się na przeciwko Technikum Weterynaryjnego, niejednokrotnie wykorzystywany jest jako miejsce postojowe dla uczniów i interesantów tej szkoły. Stanowi główny łącznik komunikacyjny dojazdu do przyległych garaży, traktu pieszego umożliwiającego dojście do ul. Bernatowicza w tym I Liceum Ogólnokształcącego i pobliskich sklepów.
Z uwagi na umiejscowienie wjazdu pomiędzy szczytami nieoświetlonych bloków, a garażami jest ciemnym zaułkiem stanowiącym zagrożenie szczególnie dla pieszych użytkowników. Inwestycja modernizacji obejmuje wykonanie instalacji burzowej, oświetlenia jak i wymiany nawierzchni na całym terenie miejskim, stanowiący wjazd.
Typ pomysłu:
infrastruktura i architektura
Dla kogo:
mieszkańcy całego miasta / całej gminy

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miejski w Łomży

Lokalizacja: ul. Stary Rynek 14, 18-400 Łomża Telefon 862162463

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości