Tragiczny pożar w centrum Włocławka. Nie żyje 44-letni mężczyzna

Śmiertelny pożar na Starym Rynku we Włocławku. W mieszkaniu znaleziono ciało mężczyzny. Do tragicznego pożaru doszło we wtorek 30 czerwca około godziny 3 nad ranem. Straż pożarna we Włocławku otrzymała zgłoszenie o pożarze mieszkania w kamienicy Stary Rynek 5/11. Jak poinformowała Wojewódzka Straż Pożarna z Torunia, do pożaru doszło w narożnym mieszkaniu kamienicy.

Paweł Czarniak

We wtorek (30.06.2020) po godzinie 3 w nocy dyżurny Komendy Miejskiej Policji został powiadomiony przez straż pożarną o zgonie mężczyzny w wyniku pożaru - mówi Tomasz Tomaszewski z KMP Włocławek

.

Czytaj także

Do pożaru doszło w jednym z mieszkań w kamienicy przy Starym Rynku we Włocławku. Podczas działań gaśniczych strażacy ujawnili zwłoki mężczyzny, którego nie udało się uratować. Okazał się nim 44-letni lokator tego mieszkania.

Po zakończonej akcji gaśniczej do pracy przystąpili policjanci pod nadzorem prokuratora i z udziałem biegłych. Wstępnie podczas oględzin śledczy ustalili, że przyczyną mogło być zaprószenie ognia przez mieszkańca lokalu.

Dokładne okoliczności tego tragicznego pożaru we Włocławku przy Starym Rynku, wyjaśni postępowanie prowadzone przez policjantów pod nadzorem prokuratora.

Dodajmy, iż na miejscu pożaru w centrum Wlocławka działały 2 zastępy straży pożarnej, załoga ratownictwa medycznego i policja.

Trwa głosowanie...

Czy doceniamy pracę służb mundurowych?

Wysoki stan Wisły we Włocławku. Zbliża się fala wezbraniowa [zdjęcia]

Nowa bakteria nad Bałtykiem

Więcej na temat:

Widzisz problem?

Jeśli realizacja budżetu obywatelskiego budzi Twoje wątpliwości