GKS Tychy: Ośmiu piłkarzy przedłużyło umowy do końca sezonu. Sześciu odchodzi z tyskiego klubu

  • Dziennik Zachodni
Długo trzeba było czekać na ogłoszenie decyzji personalnych w GKS Tychy dotyczących przedłużenia umów zawodników, którym kończą się kontrakty 30 czerwca. We wtorek wieczorem poznaliśmy decyzje.

Tomasz Kuczyński

Poinformowano, że ośmiu piłkarzy GKS Tychy, którym 30 czerwca wygasają kontrakty, podpisało aneksy przedłużające dotychczasowe umowy do zakończenia sezonu 2019/2020. Z tyskim klubem żegna się natomiast sześciu zawodników.

Aneksy obowiązujące do końca obecnego sezonu podpisali: bramkarze Marek Igaz, Konrad Jałocha oraz Marcin Biernat, Dario Kristo, Wilson Kamavuaka, Keon Daniel, Sebastian Steblecki i Wojciech Szumilas.

Tyski klub nie zdecydował się na przedłużenie kończących się umów z Kenem Kallaste, Mateuszem Piątkowskim, Omarem Monterde, Pawłem Szołtysem, Mateuszem Pańkowskim oraz Damianem Nieśmiałowskim.

Nowym kontraktem z GKS Tychy związał się wychowanek Maciej Mańka. Umowa 31-letniego zawodnika będzie obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

GKS Tychy w 29. kolejce Fortuna 1. Ligi zagra w środę, 1 lipca, z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Początek meczu o godz. 20.40. Transmisja w Polsacie Sport Extra.

Bądź na bieżąco i obserwuj

Musisz to wiedzieć

Zobacz koniecznie

Nie przeocz

Ekstraklasa: Legia zdobędzie mistrzostwo w Poznaniu?

Więcej na temat:

Widzisz problem?

Jeśli realizacja budżetu obywatelskiego budzi Twoje wątpliwości