GKS Jastrzębie - Stal Mielec 1:2. Kolejna porażka jastrzębian [GALERIA Z TRYBUN]

Fatalna passa domowych meczów bez wygranej GKS-u Jastrzębie trwa. Podopiecznym Jarosława Skrobacza nie udało się wygrać meczu z wiceliderem tabeli Fortuna I ligi, choć w regulaminowym czasie gry był rezultat remisowy. Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu GKS Jastrzębie - Stal Mielec.

Piotr Chrobok

Dwa z trzech pierwszych meczów GKS-u Jastrzębie z udziałem kibiców po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa sympatycy podopiecznych Jarosława Skrobacza najchętniej wymazaliby z pamięci.

Bolesne porażki z Zagłębiem Sosnowiec i Chojniczanką Chojnice rozwścieczyły fanów na tyle, że po meczu z tymi drugimi piłkarzy spotkała porządna bura ze strony kibiców jastrzębian.

W trzecim, a zarazem ostatnim spotkaniu w maratonie, jaki miał miejsce w Jastrzębiu w kolejkach 27-29., piłkarze GKS-u mierzyli się ze Stalą Mielec i z pewnością był to dla nich najbardziej wymagający rywal w ostatnim czasie.

Najwierniejsi kibice jastrzębian mieli nadzieję, że bessa w końcu się skończy, a jej kres nadejdzie właśnie w starciu z drużyną z Mielca.

W meczu ze Stalą, który w całej historii był drugim obok spotkania z ŁKS-em Łódź w ubiegłym sezonie starciem rozgrywanym w Jastrzębiu o tak późnej porze zasiadający na trybunach stadionu przy ulicy Harcerskiej kibice zmienili swoją strategię dopingu.

Tym razem w porównaniu z ostatnimi spotkaniami na Stadionie Miejskim nie było już z ich strony szydery ani ironii, a gorący doping wspierający GKS.

Zmiana taktyki u kibiców nie przyniosła nawet częściowego rezultatu. GKS przegrał ze Stalą i na pierwsze domowe punkty po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa zaczeka co najmniej do kolejnego starcia.

Na kolejny mecz fanom GKS-u przyjdzie teraz trochę poczekać. Po intensywnym okresie gier przy Harcerskiej, na własny obiekt jastrzębianie powrócą za dwa tygodnie. W meczu 31. kolejki Fortuna I ligi (11.07) podopieczni Jarosława Skrobacza zmierzą się z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Ekstraklasa: Legia zdobędzie mistrzostwo w Poznaniu?

Więcej na temat:

Widzisz problem?

Jeśli realizacja budżetu obywatelskiego budzi Twoje wątpliwości