Doposażenie placu zabaw i siłowni - zagospodarowanie przestrzeni

Autor pomysłu:
Status:
odrzucony w głosowaniu
Szacowany koszt:
70 000 zł
Lokalizacja:
Korsze, ul. Mickiewicza
Poparcie pomysłu: 0
Zadanie polega na doposażenie placu zabaw i siłowni zewnętrznej oraz zagospodarowanie terenu przyległego (ul.Mickiewicza).
Postawiona zostanie altana ogrodowa z 10 zestawami ławek i stolików. Altana będzie podbudowana kostką granitowo-szarą. Przy altanie zainstalowany zostanie grill oraz 2 kosze na śmieci. Od głównego ciągu pieszego do altany zostanie wytyczony i ułożony chodnik z kostki brukowej. W ramach zadania doposażony zostanie siłownia i plac zabaw w sprzęty:
2 ławki parkowe, stół do gry w tenisa (betonowy), stół do gry w szachy z siedzeniami/ oparciem (betonowy), ławka dla mam karmiących z zadaszeniem, drabinka do podciągania, orbitrek, huśtawka ważka (pojedyncza), karuzela krzyżowa z siedzeniami, stojak na rowery.
Zostanie wytyczony i ogrodzony kojec dla psów, obok którego stanie kosz na psie odchody. W celu umożliwienia mieszkańcom korzystania z placu również w godzinach wieczornych zaprojektowane i zainstalowane zostanie oświetlenie parkowe. Po długości placu i szerokości zostaną nasadzone tuje w kształcie litery L ( od strony byłego przedszkola kolejowego i garaży).
Typ pomysłu:
sport/fitness
Dla kogo:
mieszkańcy całego miasta / całej gminy

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miejski w Korszach

Lokalizacja: pl. Mickiewicza 13, 11-430 Korsze Telefon +89 7541828

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości