Konstantynowski Dzień Dziecka

Autor pomysłu:
Status:
projekt w głosowaniu
Szacowany koszt:
10 000 zł
Lokalizacja:
Konstantynów Łódzki
Poparcie pomysłu: 0
Celem realizacji zadania jest uatrakcyjnienie formy obchodów dnia dziecka. Umożliwienie bezpłatnego korzystania z atrakcji przeznaczonych dla najmłodszych w dniu ich święta. Celem zadania jest także integracja rodzin Konstantynowa Łódzkiego i ich dzieci w jednym wspólnym miejscu i czasie.

Dzieci z przedszkoli oraz szkół w formie zorganizowanej będą uczestniczyć w swoim święcie. Zostanie zorganizowana przestrzeń wspólnej zabawy i rekreacji. Do godziny 20 wszystkie dzieci z miasta będą miały możliwość zabawy na kolorowych dmuchańcach, trampolinach i innych atrakcjach, które zostaną wynajęte od firmy eventowej. Profesjonalne animatorki przeprowadzą zabawę z dziećmi. Nieodpłatnie zostanie użyczona scena oraz nagłośnienie z MOK. Niezbędne będzie wypożyczenie samochodu transportowego. w ramach zadania zostaną zakupione balony reklamowe rozdane dzieciom. Wszystkie zabawy na urządzeniach i animacje będą bezpłatne.
Typ pomysłu:
relaks w mieście
Dla kogo:
dzieci

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miejski w Konstantynowie Łódzkim

Lokalizacja: ul. Zgierska 2, 95-050 Konstantynów Łódzki Telefon 42 211 11 73

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości