Utworzenie atrakcji turystycznej w postaci ekologicznych, rekreacyjnych tras rowerowych zorganizowanych w formie kompleksu ścieżek.

Autor pomysłu:
Radosław Gawrecki
Status:
realizowany
Szacowany koszt:
250 000 zł
Lokalizacja:
Grudziądz, Osiedle Strzemięcin, Śniadeckich
Poparcie pomysłu: 14
Projekt polega na zbudowaniu profesjonalnej ścieżki rowerowej na podbudowie szutrowo - żwirowej tzw. singeltrack. Ma to byś ścieżka wykorzystująca naturalne ukształtowanie terenu z fragmentami o różnych stopniach trudności w skład której będą wchodzić punkty widokowe, miejsca postojowe, odpowiednie oznakowanie, mostki przejazdowe trawersy itp. W efekcie ma powstać singiel rowerowy zarówno dla bardziej wymagających rowerzystów jak i dla ludzi rozpoczynających dopiero przygodę z kolarstwem MTB. Trasa rozpocznie się na osiedlu Rządz biegnąc Lasem im. Ks. Świetopełka, osiedla Strzemięcin i zjazdu do żwirowni następnie wokół ,,glinianek” z powrotem w kierunku osiedla Rządz równolegle zataczając pętlę.
Typ pomysłu:
sport/fitness
Dla kogo:
mieszkańcy całego miasta / całej gminy, rowerzyści, piesi

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miejski w Grudziądzu

Lokalizacja: ul. Ratuszowa 1, 86-300 Grudziądz Telefon 56 6968690

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości