Utworzenie Izby Pamięci Garnizonu Lotniczego i Modelarni

Autor pomysłu:
Związek Żołnierzy Wojska Polskiego - Koło nr 8 w Debrznie
Status:
pomysł
Szacowany koszt:
32 000 zł
Lokalizacja:
Debrzno
Poparcie pomysłu: 1
Związek Żołnierzy Wojska Polskiego Koło nr 8 w Debrznie w ramach realizowanego przedsięwzięcia chciałby przygotować i wyposażyć pomieszczenia stanowiące o historii i tradycjach lotniczych naszego regionu poprzez zakup gablot wystawienniczych, tablic informacyjnych, stojaków i regałów, zagospodarowanie eksponatami, dokumentami, zdjęciami, reprodukcjami, modelami i replikami obrazującymi historię lotnictwa i WP, oraz tradycje lotnicze naszego regionu, wyposażenie w literaturę o tematyce lotniczej.

W projekt wchodzi również opracowanie, przygotowanie i wyposażenie szlaku edukacyjno – historycznego związanego z historią Garnizonu ( oznakowanie szlaku, przygotowanie materiałów informacyjnych, tablic okolicznościowych, systematyczne zagospodarowanie „Placu Lotników Polskich” i innych miejsc. Związek pragnie powrócić do działalności z młodzieżą w ramach okolicznościowych spotkań oraz zajęć praktycznych.
Typ pomysłu:
kultura
Dla kogo:
mieszkańcy całego miasta / całej gminy

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miasta i Gminy w Debrznie

Lokalizacja: ul. Traugutta 2, 77-310 Debrzno Telefon +59 83 35 351

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości