Droga rowerowa wzdłuż rzeki Białej w Komorowicach

Autor pomysłu:
Łukasz Brandys
Status:
odrzucony w głosowaniu
Szacowany koszt:
700 000 zł
Lokalizacja:
Bielsko-Biała, ul. Grażyńskiego
Poparcie pomysłu: 0
Budowa przedłużenia istniejącej ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Grażyńskiego przez skrzyżowanie z ulicą Mazańcowicką o długości 60m oraz wykonanie ścieżki rowerowej na istniejącym utwardzeniu wału przeciw-powodziowego rzeki Białej, po jej zachodniej stronie bez rozbudowy wału o długości ok. 520m. Ścieżka na wale wykonana z masy bitumicznej jako odtworzenie istniejącego utwardzenia na wale rzeki.

Droga rowerowa zlokalizowana na wałach rzeki Białej jako przedłużenie istniejącej ścieżki wzdłuż ul. Grażyńskiego z przejściem przez ul. Mazańcowicką, dalej wałem przeciwpowodziowym do pierwszego zjazdu pod ciepłociągiem (ok. 520 m) zgodnie z załączonym materiałem graficznym. Planuje się połączenie istniejącej ścieżki rowerowej przy skrzyżowaniu ulic Grażyńskiego i Mazańcowickiej z istniejącym utwardzeniem na wale przeciwpowodziowym rzeki Białej, po jej zachodniej stronie bez rozbudowy wału.
Typ pomysłu:
komunikacja
Dla kogo:
mieszkańcy całego miasta / całej gminy, rowerzyści

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miejski w Bielsku-Białej

Lokalizacja: pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała Telefon 33 497 14 89

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości