Koperta życia dla seniora

Autor pomysłu:
Tomasz Mikulicz
Status:
realizowany
Szacowany koszt:
6 250 zł
Lokalizacja:
Bielsk Podlaski
Poparcie pomysłu: 0
Projekt skierowany jest do seniorów, osób samotnych i chorych." Koperta życia” ma ułatwić służbom medycznym i ratowniczym udzielenie pomocy pacjentowi. Zadanie polega na umieszczeniu w miejscu powszechnie dostępnym koperty, która będzie zawierała informacje dotyczące stanu zdrowia pacjenta (historia choroby, lista używanych leków, kontakt do lekarza rodzinnego i najbliższych członków rodziny).

Miejscem przechowywania koperty będzie lodówka oznakowana specjalnym magnesem. Dystrybutorami „Kopert życia” będzie MOPS w Bielsku Podlaskim i organizacje pozarządowe: Związek Emerytów i Rencistów Oddział w Bielsku Podlaskim, Uniwersytet III Wieku, Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „Szansa” i inne. Koordynatorem przy rozprowadzaniu „Kopert Życia” będzie Miejska Rada Seniorów.

Do włączenia się do akcji zostaną zaproszone placówki służby zdrowia działające na terenie miasta. Do akcji informacyjnej zostaną zaproszeni: Policja, Straż Pożarna, Kościoły (strona internetowa, plakaty i informacje).
Typ pomysłu:
profilaktyka
Dla kogo:
seniorzy

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miasta Bielsk Podlaski

Lokalizacja: ul. Kopernika 1, 17-100 Bielsk Podlaski Telefon 85 731 81 88

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości