Dogosfera – Psi Park w Augustowie

Autor pomysłu:
Helena Wysocka
Status:
realizowany
Szacowany koszt:
132 915 zł
Lokalizacja:
Augustów
Poparcie pomysłu: 1
Celem projektu „Dogosfera” Psi Park w Augustowie jest stworzenie na terenie miasta wybiegu dla psów. W ramach projektu powstałby obiekt na terenach zielonych w okolicy ul. Sucharskiego i Centrum Sportu i Rekreacji (k. basenu), odizolowany, ogrodzony i oświetlony. Na utworzonej, bezpiecznej przestrzeni psy mogłyby biegać swobodnie, załatwiać się i używać zabawek i przeszkód znajdujących się na terenie Psiego Parku.
W Psim Parku znajdować się mają następujące przeszkody:
Tunel do przejścia buda
poręcze do przeskoków
platforma potrójna
obręcz do przeskoków duża
Słupki do slalomu
Teren „Dogosfery” będzie ogrodzony. Wchodzić się będzie przez dwie bramki oddzielone ogrodzeniem (tzw. śluza) obok będzie znajdowała się brama, która będzie wykorzystywana tylko w razie potrzeb. Na terenie Psiego Parku będą znajdować się pojemniki na śmieci,
„Dogosfera” posiadać będzie regulamin korzystania z Psiego Parku – wybiegu dla psów, określający, że czworonogi mogą przebywać w tych miejscach bez smyczy i kagańca, co nie zdejmuje z właściciela psa odpowiedzialności za zachowanie podopiecznego. Psi Park będzie ogólnodostępny dla wszystkich o każdej porze dani i nocy, także dla osób, które zechcą wypocząć w tym miejscu. Psi Park „Dogosfera” oprócz miejsca do ćwiczeń dla psów będzie posiadał infrastrukturę taką jak ławka, zadaszenie, latarnie, kosze na psie odchody. Będzie więc niezwykle bezpiecznym miejscem do różnych form aktywności.
Typ pomysłu:
infrastruktura i architektura
Dla kogo:
mieszkańcy dzielnicy

Oficjalne głosowanie organizuje Urząd Miejski w Augustowie

Lokalizacja: ul. 3 Maja 60, 16-300 Augustów Telefon 87 6438053

Dodając komentarze korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku (Link do https://www.facebook.com/policies)

Widzisz problem?

Jeśli realizacja tego pomysłu budzi Twoje wątpliwości